Kategorie
Lista ofert

4-pokojowe mieszkanie w Zielonce blisko lasu

 

 

Agencja Nieruchomości DOMIWA Nieruchomości Mazowieckie oferuje do kupna mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 69,50 m 2 wraz z przynależną do mieszkania piwnicą o powierzchni 4,60 m 2.

Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze czteropiętrowego  budynku  z 1990r. Budynek zbudowany jest z cegły.W budynku nie ma windy. Na klatce schodowej każdego piętra znajdują się po dwa mieszkania.

Mieszkanie składa się z;

– salonu – 20 m2,

– kuchni –  9 m2,

– sypialni – 8 m2,

– sypialni- 9,5 m2,

– sypialni- 10 m2,

– łazienki – 7 m2,

– oddzielnego WC – 3 m2,

– przedpokoju – 3m 2,

– balkonu – 4 m

Mieszkanie jest dwustronne, bardzo rozkładowe. Na podłodze parkiet wymagający cyklinowania, natomiast w łazience i kuchni terakota. Kuchnia gazowa. Opłaty miesięczne do Spółdzielni (zaliczka na 3 osoby)wynoszą: 960,00 zł plus energia i gaz.

Balkon usytuowany jest na ulicę Powstańców w Zielonce.

Mieszkanie wymaga remontu. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą bez obciążeń.

Mieszkanie usytuowane jest w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce – 2 minuty drogi do szkoły podstawowej, park i las oddalone 3 minuty drogi od klatki schodowej pozwalają na zaczerpnięcie powietrza po trudnym dniu pracy lub spacery z psem. W pobliżu Biedronka, przystanek autobusowy, w budynku delikatesy osiedlowe.

Bardzo dobra komunikacja z Warszawą autobusem, jak i w pobliżu wyjazd na S 8 pozwalający na szybkie dotarcie w każde miejsce Warszawy.

Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji: *pomoc w uzyskaniu finansowania, *pomoc prawną, *pomoc w prowadzeniu negocjacji, *pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.

Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.

Polecamy i zapraszamy do oglądania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *