Apartament, 4 sypialnie, 324 m2 – Warszawa, Al. Wilanowska

Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do kupna apartament o powierzchni 324 m2 położony – Al. Wilanowska DOM

Apartament o powierzchni 324 m2 – w stanie deweloperskim zlokalizowany jest na spokojnym, rodzinnym Osiedlu Ażurowych Okiennic przy Al. Wilanowskiej. Idealne mieszkanie dla rodziny lub osób szukających dużej przestrzeni.

Apartament w stanie deweloperskim, wyodrębnione są w nim 4 sypialnie, 4 łazienki, pralnia z suszarnią, toaleta dla gości, pokój/biuro z kominkiem, przestronny salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, 2 balkony wzdłuż całego apartamentu oraz loggia (taras zimowy) o powierzchni ok. 20 m2. Apartament wyposażony jest w 7 klimatyzatorów marki Daikin.

Niewątpliwym atutem tego apartamentu jest lokalizacja na samym końcu osiedla z widokiem na Potok Służewiecki oraz zieleń. W budynku znajduje się tylko 8 mieszkań. Do apartamentu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 8 m2.

Wysokość 3,23 m, opłaty eksploatacyjne: 1900 zł/msc (5,90 zł/m2) miejsce postojowe: 120 zł/msc. Możliwość dokupienia od 1 do 5 miejsc postojowych w garażu podziemnym.
Osiedle zamknięte z kontrolą dostępu, całodobowo monitorowane i chronione.
Cena: 3.199.000,00 zł