Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, 66 m2, ogródek 100 m2

Biuro DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje i poleca nabywcom 3 pokojowe, własnościowe mieszkanie w Ząbkach, na parterze bloku położonego na bardzo ładnie zagospodarowanym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Budynek oddany do użytkowania w 2011 roku.
Mieszkanie bardzo jasne, okna wychodzą na północny wschód i zachód.
Na klatce tylko 4 mieszkania. Spokojni i bezproblemowi sąsiedzi.

Powierzchnia mieszkania podzielona jest na:
– salon: 20,8 m2,
– sypialnię: 10 m2,
– sypialnię: 9,3 m2,
– oddzielną kuchnię: 9,4 m2,
– łazienkę: 4,2 m2,
– WC aktualnie używane jako garderoba / składzik: 2 m2,
– przedpokój z szafą na wymiar: 10,4 m2.

Nowy właściciel będzie mógł również kontynuować użytkowanie dużego ogródka (o pow.: 100 m2) na zasadzie dzierżawy od wspólnoty.

Mieszkanie komfortowe i przestronne, gustownie i nowocześnie wykończone w podwyższonym standardzie, po niedawnym odświeżeniu.

Aktualni właściciele dzierżawią 2 miejsca garażowe, których wynajem również bez problemu może kontynuować nabywca. Istnieje również możliwość późniejszego nabycia miejsc na własność w cenie około 25.000 złotych.
Na osiedlu znajduje się również budynek garażowy naziemny (typu „etażerka”), gdzie również można nabyć miejsca parkingowe (cena ok.: 10.000 złotych).
 
Osiedle jest świetnie zagospodarowane i sprawia od pierwszego spojrzenia wrażenie schludnego, przemyślanego i czystego. Jest ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem, ze stróżówką ochrony na miejscu. Wjazd na teren osiedla przez 3 bramy umiejscowione przy różnych ulicach.
 
Na terenie znajdują się 2 niewielkie, ale użyteczne place zabaw.
Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w ścisłym centrum Ząbek. Jego położenie wewnątrz osiedla i z dala od głównej ulicy sprawia jednak, że jest bardzo ciche. Do stacji PKP mamy zaledwie 5 minut piechotką. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy wszystko, co jest niezbędne do bezproblemowego i wygodnego życia: Pasaż Orla z różnymi sklepami i punktami usługowymi, szkoła podstawowa, 6 przedszkoli, a nawet bibliotek, przychodnia NFZ i inne.
 
Bardzo niskie koszty utrzymania, czynsz z funduszem remontowym, zaliczkami i dzierżawą tarasu i 2 miejsc garażowych, to jedynie 780 złotych.
 

Wszystko to sprawia, że jest to wymarzona lokalizacja i nieruchomość dla rodzin z dziećmi.

Księga Wieczysta bez obciążeń.
 
Pod numerem telefonu: 722 020 599
uzyskają Państwo dodatkowe informacje i umówią się na obejrzenie nieruchomości.
 
Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji:
* pomoc w uzyskaniu finansowania,
* pomoc prawną,
* pomoc w prowadzeniu negocjacji,
* pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.
Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.
 
Zapraszamy!