Duża działka budowlano-rolna, siedlisko – Ostrówek k. Radzymina

Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do kupna dużą działkę budowlano-rolną w miejscowości Ostrówek, gmina Dąbrówka w powiecie wołomińskim. 

Działka ma powierzchnię 1,24 hektara, z czego około 20% położone przy jednej z dojazdowych dróg – asfaltowej – objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe – “(…) ustala się realizację obiektów mieszkaniowo – pensjonatowych, letniskowych, obiektów i urządzeń związanych z działalnością rzemieślniczą o uciążliwości mieszczącej się w granicach własności oraz inną, nieuciążliwą działalnością gospodarczą i komunalną.”. Dojazd do działki z jednej strony asfaltem, z drugiej drogą polną.

Działka świetnie nadaje się na inwestycję, do podziału na mniejsze, albo na siedlisko – spełnienie marzeń dla osób szukających ciekawie położonego terenu na wsi, wśród pól i lasów Mazowsza. Okolica zapewnia ciszę, śpiew ptaków, odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku, kanie i inne grzyby na własnej działce i piękne zachody słońca. 

Można również przeznaczyć działkę na cele rolnicze. 

Działki wyposażone w media: prąd i wodociąg. Dojazd do działek drogą asfaltową. 

Cena za całość: 1.180.000 złotych .

Kontakt pod numerem: 722 020 599

Zapraszamy do oglądania!