Działka budowlana z dwoma domami, Kuligów nad Bugiem

Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do kupna działkę budowlaną w Kuligowie, przy głównej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miejscowości. Od furtki w kilka minut dojdziemy do sklepów, kościoła, nad Bug, na plażę i do skansenu.
Niewątpliwymi walorami nieruchomości są również: dostępność wszystkich mediów i bardzo ciekawy architektonicznie, piętrowy dom z końca lat 80-tych o powierzchni około 180 m2, który po remoncie i dostosowaniu do własnych potrzeb będzie cieszył nowych lokatorów.
Dom składa się z dwóch kondygnacji, okna wychodzą niemal na wszystkie strony świata, a od zacisznego południa posiada duży taras na piętrze i werandę na parterze.  Wyposażony jest również w spory garaż.

Na działce znajduje się również drugi dom, również 2-kondygnacyjny, który będzie wymagał generalnego remontu, przebudowy, albo też wyburzenia w celu wygospodarowania większego areału na zieleń, grilla, wiatę, parking, albo teren rekreacyjny. Posiada on za to bardzo duży garaż w dobrym stanie.

Nieruchomość nie była użytkowana od około 5 lat więc nie jest to oferta w rodzaju „odmalować i mieszkać”. Będzie wymagać trochę pracy, żeby odwdzięczyć się latami zadowolenia nowych właścicieli.
Stąd też atrakcyjna cena.

WAŻNA informacja dla klientów zamierzających wspierać się kredytem – działka nie ma założonej Księgi Wieczystej.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia.

Pod tym numerem uzyskacie Państwo dodatkowe informacje i umówicie się na wizytę na działce:
722 020 599