Działka budowlano-letniskowa o powierzchni 1.603 m² w miejscowości Ostrówek, gmina Dąbrówka

Biuro Nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje i szczerze poleca do kupna piękną działkę pod zabudowę jednorodzinną, lub letniskową o powierzchni 1.603 m² i wymiarach 56×18/33.

Działka położona w pięknych krajobrazowo terenach, dużo otwartej przestrzeni, piękne łąki, wiele miejsc do spacerów po okolicznych lasach, turystyki rowerowej, a jednocześnie bardzo kameralne otoczenie całorocznych domów jednorodzinnych. W pobliżu przystanek autobusowy, sklep oraz bliska odległość do Radzymina ok. 7 km oraz bardzo dobry i szybki dojazd S8 do Warszawy.
Niedaleko również nad Zalew Zegrzyński, plażę nad Bugiem w Kuligowie i Arciechowie oraz nad uroczą rzekę Rządzę.

Media: prąd i wodociąg w drodze dojazdowej.

Zgodnie z MPZP dla działki obowiązują poniższe ustalenia: 1. Ustala się obszary rekreacji indywidualnej, oznaczone na rysunku symbolem wsi, zgodnie z § 1 oraz symbolem „L” z kolejnymi numerami.
2. Na obszarach, o których jest mowa w ust. 1. ustala się jako przeznaczenie podstawowe zabudowę letniskową.
3. Dopuszcza się na obszarach, o których jest mowa w ust 1. realizację obiektów pensjonatowych lub mieszkaniowo – pensjonatowych.
4. Minimalna powierzchnia działek wynosi 0,1 ha.
5. Dopuszcza się usytuowanie budynków w odległości mniejszej niż 3,0 m lub bezpośrednio przy granicy działki budowlanej pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w przepisach szczególnych.
6. Istniejąca zabudowa zagrodowa może podlegać wymianie, rozbudowie i przebudowie oraz zmianie sposobu użytkowania budynków pod warunkiem utrzymania przeznaczenia podstawowego lub dopuszczalnego terenu, wymienionego w ust. 1. i ust. 2.

Pod numerem telefonu: 782 077 003 uzyskają Państwo dodatkowe informacje i umówią się na obejrzenie nieruchomości.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji: ➡️ pomoc w uzyskaniu finansowania, ➡️ pomoc prawną, ➡️pomoc w prowadzeniu negocjacji, ➡️ pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.

Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.

Zapraszamy do oglądania!
DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie