Funkcjonalne mieszkanie własnościowe, 64,44 m2 z ogródkiem 50 m2

Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do kupna bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, własnościowe o powierzchni 64,44 m2 z ogródkiem o powierzchni 50 m2 w budynku z 2013r.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
– salon z kuchnią (aneks) o powierzchni 25 m2 z wyjściem na ogródek o powierzchni 50 m2,
– sypialnia 12 m2,
– sypialnia 12 m2,
– łazienka 5,20 m2 z natryskiem i wc,
– przedpokój 10 m2 zabudowany szafą typu komandor z lustrami, przesuwaną,
– korytarz (wejście) – 5,44 m2 z wbudowanymi szafami.

W całym mieszkaniu ponadto ogrzewanie podłogowe, w sypialniach wykładzina, w salonie, kuchni i łazience oraz przedpokoju terakota. W oknach są zamontowane rolety zewnętrzne automatyczne oraz w mieszkaniu zainstalowano instalację alarmową.

Ogródek duży, w kształcie prostokąta, bardzo wymiarowy i ładnie zagospodarowany, z domkiem narzędziowym, miejscem wydzielonym do wypoczynku (hamak) oraz miejscem, w którym można napić się porannej kawy. Całość ogródka ogrodzona, obsadzona żywopłotem i drzewkami, wokół zacisznie i zielono. Media: prąd, woda, gaz miejskie – piec dwu-funkcyjny Junkers ze sterownikiem, umowy bezpośrednio z dostawcami mediów.

Opłaty miesięczne od zużycia, bardzo niskie ok.300 zł/m.

Lokal skrajny. Zabudowa na osiedlu niska, 2- piętrowa.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe, jedno przed wejściem do lokalu, drugie w części wspólnej, przed bramą wjazdową. Przed wejściem do lokalu znajduje się małe, bardzo przydatne pomieszczenie gospodarcze m.in. przechowalnia na rowery i narzędzia (8m2).

Osiedle, na którym znajduje się lokal jest zamknięte, wjazd na osiedle szeroka drogą wewnętrzna z dużą ilością miejsc parkingowych, wjazd do samego lokalu oddzielony bramą wewnętrzną na pilota, przy bramie furtka z domofonem.

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji Marek, przy ul. Władysława Jagiełły, na terenie osiedla i drogi wewnętrznej kostka brukowa, cały teren ogrodzony. W odległości od mieszkania:
– 300 m przedszkole i żłobek,
– 100 m sklep spożywczy,
– 300 m przychodnia i apteka,
– 500 m przystanek autobusowy.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji:
*pomoc w uzyskaniu finansowania,
*pomoc prawną,
*pomoc w prowadzeniu negocjacji,
*pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.

Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.

Zapraszamy do oglądania!
Iwona Tomczuk 782 077 003

3-