Ładna, wymiarowa działka budowlana, Arciechów

!!! Obniżona cena !!!

Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje i poleca do kupna atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1767 m2. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 25×72 metry. Teren płaski i suchy.

Położona jest w urokliwym i znanym ze swoich walorów turystycznych i rekreacyjnych Arciechowie, tak cenionym przez przybyszy z okolicznych miast szukających spokoju i wytchnienia po trudach pracy. 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Teren ogrodzony siatką na podmurówce, z bramą wjazdową, znajduje się w świetnej lokalizacji. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych. 

Do Załubic ze sklepami, barem, szkołą i usługami jedynie 800m. Po około 1-kilometrowym spacerze nowy właściciel znajdzie się nad brzegiem Narwi, a po kilkunastu minutach na plaży w Arciechowie u ujścia Bugu do Narwi (ok. 1500m). Do Radzymina ok. 12km (przychodnia, szpital, komisariat Policji, bank, sklepy, szkoły, przedszkola, liceum).  

Dla zainteresowanych trochę szczegółów “technicznych”: zgodnie z aktualnie obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę rekreacji indywidualnej, pod lokale usługowe wbudowane w budynek mieszkalny lub wolnostojące, budynki gospodarcze i garaże. Warunki zabudowy terenu są następujące: maksymalna powierzchnia zabudowy 20% działki budowlanej, maksymalna wysokość zabudowy do 10 m dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Dopuszczalny jest podział nieruchomości na 2 mniejsze – minimalna powierzchnia podziału – 700 m2. 

Dostęp do drogi asfaltowej na zasadzie służebności. Asfalt w odległości ok. 200 m. 

MEDIA: prąd (licznik na działce), woda z własnego ujęcia – 2 studnie z bardzo dobrej jakości wodą.  

Księga wieczysta bez obciążeń. 

Widoczna na zdjęciach plantacja kwiatów nie jest przedmiotem oferty. Zostanie usunięta przez właściciela przed sprzedażą bez uszczerbku dla nieruchomości.

Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji: *pomoc w uzyskaniu finansowania, *pomoc prawną, *pomoc w prowadzeniu negocjacji, *pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów. 

Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest USŁUGĄ BEZPŁATNĄ! 

Cena do niewielkiej negocjacji. 

Polecamy i zapraszamy do oglądania!