Nieruchomość w Szewnicy (budowlana i rolna)

Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do kupna nieruchomość znajdującą się w miejscowości Szewnica, gmina Jadów. Działka położona w przy drodze asfaltowej. Powierzchnia działki 1,59 ha. Na działce znajduje się murowany budynek w stanie surowym z możliwością jego przebudowy i adaptacji lub rozbiórki (koszt rozbiórki ok.20.000 zł).Część działki (około 1600 m2) przeznaczona jest w obowiązującym MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, pozostała część to tereny rolne. 
Okoliczne tereny są zalesione i malownicze. Bliskość rzeki Liwiec (5 km) oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych (np. Urle).Dojazd drogą asfaltową. Bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą. Dodatkową doskonały dojazd trasą S8 w kierunku na Białystok (miejscowość jest 10 km od trasy S8) oraz drogą krajową nr 50 (odległość 8 km do miejscowości). 

Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji :*pomoc w uzyskaniu finansowania*pomoc prawną,* pomoc w prowadzeniu negocjacji,* pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.
Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest USŁUGĄ BEZPŁATNĄ!