Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

O firmie


"Dobry dom musi być jak okręt,
Dobry gospodarz – jak kapitan".

Andrzej Waligórski

Agencja Nieruchomości [nazwa firmy] powstała w 2000 roku. Początkowo byliśmy małym przedsiębiorstwem rodzinnym, z czasem rozwinęliśmy się do obecnego kształtu. W pierwszych latach naszej działalności zajmowalismy się głównie sprzedażą mieszkań i domów.  Nawiązaliśmy w tym czasie wiele kontaktów z deweloperami, spółdzielniami oraz wspólnotami, które szukały pośredników w sprzedaży lokali. Bardzo dużo nauczyliśmy się nie tylko o specyfice i zasadach sprzedaży, bądź kupna nieruchomości, ale też o samej późniejszej eksploatacji mieszkań czy budynków. Wiemy, jakie prawa i obowiązki mają właściele lokali, poznaliśmy trudności, które napotkać można przy zarządzaniu nieruchomościami.

 

 

Obecnie zajmujemy się także administrowaniem nieruchomościami należącymi do ponad 20 wspólnot mieszkaniowych na terenie całego województwa. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas długoletniej pracy związanej ze sprzedażą mieszkań i lokali użytkowych, możemy zagwarantować Państwu najbardziej kompleksową obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami.

 

 

Podstawą naszej działalności są dobrze wykwalifikowani pracownicy. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy posiadają nie tylko niezbędne licencje, ale też bogate doświadczenie w zakresie księgowości, zarządzania nieruchomościami i administracji. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi i notarialnymi, które dbają o interesy naszych klientów, a także pomagają w załatwieniu wielu trudnych formalności. Lubimy naszą pracę i wierzymy, że Państwo również będziecie zadowoleni z jej efektów.

 

 


Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. W sytuacjach pilnych, trudnych, kryzysowych czekamy na Państwa telefon 24 godziny na dobę.