Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Pośrednictwo finansowe


Pani Anna Powęzka-Barszczewska
Pani Anna Powęzka-Barszczewska

DOMIWA NIERUCHOMOŚCI MAZOWIECKIE w ramach kompleksowej obsługi zapewnia kontakt z naszym Ekspertem finansowym, który znajdzie dla Państwa jak najatrakcyjniejsze finansowanie nieruchomości w dowolnym Banku oraz zajmie się całą procedurą związaną z kredytowaniem nieruchomości.

Zapraszamy do wspólpracy z 

 

   EKSPERTEM FINANSOWYM

   PANIĄ ANNĄ POWĘZKA-BARSZCZEWSKA

 

Nasz doradca finansowy specjalizuje się w produktach bankowości detalicznej – kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Doświadczenie, szeroka oferta produktów bankowych, a także działanie zgodnie ze standardami banków sprawia, że każdy produkt Pani Anna lub usługę dobiera indywidualnie do potrzeb klienta.

Współpracuje z pierwszą w Polsce instytucją pośrednictwa finansowego, która przystąpiła do Systemu Standardów Kwalifikacji w Bankowości Polskiej. 

             

                                     USŁUGA JEST BEZPŁATNA!

 

Pani Anna współpracuje z wiodącymi bankami na rynku oraz przeprowadzi Państwa przez cały proces kredytowy. Pomoże również skompletować wszelkie niezbędne dokumenty, a wniosek w banku będzie przeze nią na bieżąco monitorowany. Pani Anna pomaga sprawnie i bez stresu przejść przez proces uzyskania kredytu.

Miarą  sukcesu Pani Anny jest zadowolenie Klientów ze sprawnie przeprowadzonego procesu kredytowania.

 

Banki, z którymi współpracuje nasz doradca finansowy to:

mBank S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pekao S.A., Pekao Bank Hipoteczny, Bank Pocztowy S.A., Santander Bank Polska S.A., Eurobank, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski SA, Alior Bank S.A.

POŚREDNICTWO FINANSOWE
POŚREDNICTWO FINANSOWE

DOMIWA Nieruchomości Mazowieckie w ramach kompleksowej obsługi zapewnia kontakt ze współpracującym 

 

EKSPERTEM FINASOWYM

 

Panią OLGĄ LASKOWSKĄ

 

Pani Olga Laskowska specjalizuje się w finansowaniu nieruchomości mieszkaniowych. 

Najwyższą wartością w pracy Pani Olgi jest realne i wieloletnie doświadczenie w pracy w sektorze bankowym.
Efektywność działań Eksperta, z którym współpracujemy jest wynikiem indywidualnego podejścia do każdego Klienta co pozwla na  uniknięciu schematów. Współpracujący z nami Ekspert nie  ogranicza się do pośrednictwa, a  tworzy koncepcje rozwiązań.
Doświadczenie i ciągłe pogłębianie wiedzy w zakresie finansowania zakupu nieruchomości pozwala Pani Oldze  na konstruowanie optymalnych rozwiązań w zakresie produktów kredytowych.

Pomaga ona  Klientom w znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytu mieszkaniowego dopasowanej do potrzeb i możliwości finansowych. Pani Olga bada nie tylko zdolność kredytową, przeprowadza symulacje. Prowadzi sprawę od początku do końca, pomaga w kompletowaniu dokumentów i finalizacji całego procesu kredytowego począwszy od złożenia wniosku kredytowego, poprzez wybranie najkorzystniejszej dla Państwa decyzji kredytowej, podpisanie umowy, podpisanie aktu notarialnego i uruchomienie kredytu.

                                                                     

                                                                                                      USŁUGA JEST BEZPŁATNA!


Banki z którymi współpracuje EKSPERT FINANSOWY  to:
Alior Bank S.A., Bank BGŻBNP PARIBAS S.A., Bank Handlowy SA, Bank Millenium S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank PEKAO S.A., PEKAO BANK BHIPOTECZNY Bank Pocztowy S.A., SANTANDER BANK POLSKA SA, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank SA, PKO Bank Polski SA.

 

 

Z uwagi na mobilność, współpracujący z nami EKSPERT FINANSOWY - Pani OLGA LASKOWSKA  umówi się z Państwem w dogodnym miejscu oraz terminie.

                                                     

                                                                                                        ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EKSPERT FINANSOWY
EKSPERT FINANSOWY