Śliczny, funkcjonalny domek całoroczny na zadbanej działce leśnej, Kowalicha niedaleko Bugu, o powierzchni 48 m2 z tarasem 8,5 m2, działka o powierzchni 1020 m2

Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje i poleca do kupna unikalną w tej okolicy nieruchomość.


Działka o powierzchni 1020 m2, na której usytuowany jest dom o powierzchni ok. 48m2, z dodatkowym zadaszonym tarasem (ok. 8,5 m2) oraz starannie wyłożonym estetycznymi materiałami patio.


MEDIA: prąd, studnia (woda świetnej jakości), ogrzewanie (2 rodzaje) – kotłownia oraz kominek z płaszczem wodnym, szambo.


Ciekawą opcją jest również możliwość dokupienia sąsiedniej działki i powiększenie przyszłej posiadłości dwukrotnie.

1. Działka: w całości ogrodzona jest siatką, na podmurówce. Ogrodzenie wraz z bramą wjazdową w świetnym stanie.
Całość objęta monitoringiem.

Nieruchomość umiejscowiona jest bardzo korzystnie, znajduje się pośród okolicznych lasów, ale również przy skrzyżowaniu dróg lokalnych, którymi łatwo i szybko da się dojechać do asfaltu (ok. 500 m). A stamtąd już tylko ok. 2 km do Bugu w Ślężanach i zaledwie 25 km od granic Warszawy.

Wokół zabudowa domów jednorodzinnych. Cisza i spokój, śpiew ptaków oraz rosnące na działce w sporych ilosciach grzyby (podgrzybki, koźlarze, kurki) w pakiecie, bez dopłaty.


2. Dom wybudowany został w 2001 roku z cegły i ocieplony. W latach 2018-2020 właściciele dokonali licznych prac podnoszących standard i odświeżających budynek, np: wymieniona została podbitka, wyczyszczona elewacja, która prezentuje się doskonale, zamontowany został kominek z płaszczem wodnym i odświeżone wnętrze.


Budynek składa się z salonu z otwartą, w pełni urządzoną kuchnią (17+5 m2), dwóch oddzielnych pokoi (po 7,8 m2 każdy), pomieszczenia gospodarczego (2,8 m2) i łazienki (2,3 m2). Na podłogach terakota, sufit drewniany, podwyższony strop. Ściany suche, czyste. Słowem: gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych.


Na działce wygospodarowane zostało miejsce dla swobodnego zaparkowania 2 aut.

Umeblowanie, na życzenie kupujących, może pozostać dla przyszłych lokatorów.

3. Całość położona w pięknych okolicach, z dala od miejskiego zgiełku, dopieszczona i dofinansowana przez domowników i właścicieli.


Cena do niewielkiej negocjacji.

Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji: *pomoc w uzyskaniu finansowania, *pomoc prawną, *pomoc w prowadzeniu negocjacji, *pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.

Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest USŁUGĄ BEZPŁATNĄ!

Polecamy i zapraszamy do oglądania!  

DOMIWA NIERUCHOMOŚCI MAZOWIECKIE

722 020 599 – to numer, pod którym czekamy na Państwa pytania i umówimy się na wizytę na działce.