Agencja Nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do kupna unikatową, jedyną w swoim rodzaju posiadłość – nieruchomość gruntową o powierzchni prawie 3.500 m 2, na której usadowiony jest wyjątkowy dom z bala o powierzchni 113 m 2, dom gospodarczy (we wnętrzu funkcja mieszkalna połączona ze stajnią) o powierzchni 90 m 2 oraz domek socjalny o powierzchni 30 m2.
Całość ogrodzona, wjazd bramą automatyczną, dwuskrzydłową na pilota.
Z posiadłości roztaczają się wspaniałe widoki na okoliczne łąki i lasy. Z każdego miejsca tej posiadłości przepiękne widoki na wspaniały krajobraz. Będąc na miejscu, można zamknąć oczy i poczuć się tak jakbyśmy byli w górach.Niewiarygodne wręcz, że jest to miejsce położone tak blisko Warszawy -25 km, do Radzymina 7 km.
Posiadłość składa się z:
– przepięknego dom z bala świerkowego,zbudowanego przez górali, pachnącego drewnem i żywicą w środku.Dom składa się z salonu (w salonie przewidziany kominek z płaszczem wodnym), gabinetu, łazienki i kuchni na parterze budynku, na piętrze znajdują się 3 sypialnie, garderoba oraz łazienka, taras 40 m 2 z cudownym widokiem na okolicę,Media w budynku: gaz miejski, studnia, szambo.Ogrzewanie podłogowe zamontowane w całym budynku.Dach pokryty gontem bitumicznym z 50-o letnią gwarancją.Obok budynku usytuowany jest garaż wykonany z tego samego surowca, otwierany na pilota, dwustanowiskowy z funkcją strychową o powierzchni 45,5 m2.Dom w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia pozostaje tylko biały montaż oraz podłogi.
– budynku gospodarczego z funkcją mieszkalną o konstrukcji drewnianej pokryty deską sosnową oflisową na łuskę składa się na parterze z salonu, w którym znajduje się kominek z płaszczem wodnym z aneksem kuchennym, łazienki oraz bezpośredniego wejścia do pomieszczeń gospodarczych tj. stajni składającej się z 3 boksów dla koni. Na piętrze budynku 3 sypialnie, łazienka.Media w budynku: gaz doprowadzony do budynku, budynek obecnie ogrzewany kominkiem, studnia, szambo
– domku socjalnego składającego się z kuchni połączonej z pokojem oraz łazienki. Obok domku wiata na dwa auta.
Na terenie posiadłości znajdują się dwa szamba o pojemności 10 i 12 m 3, dwie studnie głębinowe oraz zamontowany został automatyczny system nawadniania. Na terenie posiadłości przydomowa szklarnia.
Domy wybudowane w 2018 roku z surowców najwyższej jakości. Na terenie posiadłości piękna kostka, łącząca obydwa domy, dająca możliwość przejścia komfortowego z jednego domu do drugiego.
Niesamowite miejsce, niesamowite kolory i niesamowita urokliwa lokalizacja – blisko cywilizacji, a jednocześnie wśród tak niepowtarzalnych terenów przyrody.
Księga wieczysta bez obciążeń.
Komunikacja – 500 m, sklep – 1 km, dojazd do Radzymina 10 minut autem- z Radzymina S8, Bugonarew – 5 km – piękna piaszczysta plaża, Zegrze-10 km, szkoły, przedszkola, sklepy Biedronki, Lidl w Radzyminie.
Posiadłość rewelacyjna na prowadzenie agroturystyki, a także cudowna do zamieszkania dla ludzi aktywnych zawodowo w Warszawie, a marzących o mieszkaniu w cichym i spokojnym miejscu.
Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji:
*pomoc w uzyskaniu finansowania,
*pomoc prawną,
*pomoc w prowadzeniu negocjacji,
*pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.
Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.
Cena do negocjacji.

Liczba odwiedzin: 10